* לחץ על תמונה להגדלה

החלקה יפנית בנתניה

האם היית רוצה ששיערך יהיה חלק, מלא ברק ובעל מראה בריא וזוהר? האם היית מעוניינת בשיער בעל מגע משי קטיפתי לתקופה ארוכה וללא צורך בתחזוקה שוטפת? אם זהו תמיד היה חלומך, מדוע שלא תגשימי אותו? לחלום שלך יש שם - החלקת שיער יפנית!

מהי החלקה יפנית?
החלקת שיער יפנית היא ביצוע מהפך ממשי עבור שיער גלי או מתולתל והפיכתו לחלק, מלא ברק ובעל מגע משי קטיפתי. מדובר בהחלקה הבריאה ביותר עבור השיער שלך, שלא כוללת שום פגיעה בו. תהליך ההחלקה נמשך כחמש  שעות וזאת בהתאם לסוג שיערך אורכו ומצבו. המיוחד בהחלקה יפנית הוא שאין שום צורך בטיפול תחזוקתי לשיער, והפעם הבאה שתצטרכי להגיע לטיפול החלקה יפנית תהיה רק כששיער חדש יצמח מהשורש.

מהם היתרונות של החלקה יפנית?

  • שיערך נשאר חלק למשך שנה מיום הטיפול.
  • חיסכון רב בזמן - אין צורך יותר לעשות פאן או ללכת למספרה להחלקה שאיננה יפנית.
  • אם את נוהגת ללכת למספרה לביצוע החלקה שאיננה יפנית, ביצוע החלקה יפנית יחסוך לך לא מעט כסף.
  • שיערך יוצא חלק כמשי, מבריק ובעל מראה בריא.

מה קורה במהלך תהליך ההחלקה?
במהלך ביצוע החלקה יפנית מוחדרים לשיערך פרוטאינים ויטמינים ומינרלים אשר מסייעים לחיזוקו, וחומרי הזנה שמבריאים את שיערך ומשקמים אותו מן היסוד.

סטודיו נטלי בנתניה – המקום המושלם לביצוע החלקה יפנית!
אם החלטת שאת רוצה לעשות החלקה יפנית, המקום המקצועי ביותר לעשות זאת הוא סטודיו נטלי בנתניה. ההחלקה היפנית מתבצעת על ידי זוהר, מעצב השיער המיומן של הסטודיו. החלקת שיערך נעשית בהתאמה אישית ובאופן שיתאים לתווי פנייך בצורה מושלמת. לאחר ההחלקה תיראי כמו שחלמת להיראות ולהקרין החוצה את כל העוצמה והזוהר שקיימים בך. סטודיו נטלי - החלקה יפנית בנתניה במקצועיות ובהתאמה אישית!

אילו טיפולי שיער נוספים ניתנים בסטודיו נטלי בנתניה?
למעט החלקה יפנית בנתניה ניתנים בסטודיו נטלי טיפולי שיער נוספים וביניהם טיפולי תוספות שיער והחלקה ברזילאית, והכל תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

כשמדובר בשיער שלך אל תתפשרי על איכות! פני לסטודיו נטלי לקבלת פרטים נוספים.

המונח החלקת שיער מתייחס למספר טכניקות המשמשות לשינוי מבנה חוט השערה על מנת שהשיער יראה חלק יותר לעין האנושית כמו גם ירגיש כך במגע משי קטיפתי וחלק.

החלקה יפנית היא הטרנד המוביל בעולם ומהווה מהפך ממשי מושלם לשיער גלי או מתולתל החלקה יפנית היא ללא ספק ההחלקה היעילה והבריאה ביותר עבור השיער שלך ללא פגיעה בבריאות השיער ובמראהו תהליך ההחלקה נמשך כ 4-5 שעות בהתאם לסוג השיער אורכו ומצבו.

במהלך הטיפול מוחדרים חומרי הזנה לתוך השערה פרוטאינים ויטמינים ומינרלים אשר מסיעים לחיזוקו ושיקומו חומרי הזנה אשר מוחדרים לתוך השערה ומשנים למעשה את מבנה השערה ממלאים סדקים ישנים ועל ידי כך מתקנים משקמים ומזינים את השערה מהיסוד ומאפשרים לכל קווצת שיער לקבל טיפול יסודי ועמוק עם תוצאה אחידה של שיער בריא וחזק לצמיתות! בתום הטיפול היסודי והאינטנסיבי השיער נותר חלק מלא ברק ומגע משי קטיפתי יחודה של ההחלקה היפנית שאין צורך בטיפול תחזוקה על מנת לשמור את התוצאה וטיפול נוסף יהיה רק כאשר שיער חדש צומח משורש. חשוב להימנע משטיפה הרטבה ולחות השיער למשך יומיים. 

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות