הסרת שיער בלייזר - להפטר לתמיד מהשיער המיותר


בעולם שלנו, כשהדגש העיקרי הוא על המראה החיצוני, כל אחד שואף להראות טוב יותר. אחד הדברים המטרידים ביותר בגוף הוא שיער מיותר במקומות לא רצויים: שיער בשפה העליונה, בקו הביקיני, בחזה וכדומה. תהליך הסרת שיער בלייזר מסיר את השיער המיותר ע"י קרני לייזר או קרני אור ששורפים את קצה השערה ופוגמים בצמיחתה. כדאי לדעת, שטיפול בלייזר הוא אחד הטיפולים היעילים ביותר להסרת שיער ממקומות לא רצויים, וכן הטיפול שמותיר הכי פחות צלקות. נטלי סטודיו מכון הסרת שיער בלייזר בנתניה מסייעים לכם להפטר מהשיער המיותר. לצמיתות.


יתרונות הסרת שיער בלייזר

להסרת השיער המיותר באמצעות טכנולוגיית לייזר יש כמה יתרונות עיקריים. ראשית, הטיפול מדויק מאוד, קרני הלייזר סלקטיביות ביותר ויכולות למקד שערות גסות וכהות ולהותיר את האזורים שמסביב ללא פגע. שנית, הסרת שיער בלייזר מתבצעת באופן מהיר, כל פעימה של הלייזר לוקחת שבריר שניה ומצליחה לטפל באזור נרחב בבת אחת. אם ברצונכם לטפל באזורים נרחבים על פני העור, הטיפול עשוי לארוך כשעה. טיפול ממוקד אורך דקות ספורות. בנוסף, לטיפול בלייזר אין תופעות לוואי חריגות. רוב המטופלים מדווחים על אי נוחות זמנית ואדמומיות קלה לאחר הטיפול, אך מעבר לכך אין בו כל סיכון. להסרת שיער באמצעות טכנולוגיית לייזר יש יתרונות נוספים, ובסך הכול ניתן לומר שטיפול בלייזר הינה שיטת הטיפול היעילה ביותר להסרת שיער לצמיתות.

נטלי סטודיו - מסירים את השיער המיותר!


רוצה לחוות שלמות? להרגיש טוב עם עצמך? בנטלי סטודיו תוכל/י להתפנק עם מגוון סוגי טיפולים: עיצוב שיער, ספא, פילינג לכל הגוף, מיטת שיזוף, הסרת שיער בלייזר ועוד. המכון שלנו מתמחה בהסרת שיער בלייזר בנתניה ופועל  תחת פיקוח רפואי צמוד, כדי להבטיח לכם את הטיפול המסור והמקצועי ביותר. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהסרת שיער בלייזר ללא כאב וע"י המכשירים המשוכללים והמתקדמים בעולם. 

מעוניינים בייעוץ? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם- 

09-8829615 / 054-6969102

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות