הסרת שיער בנתניה

שיער מיותר הוא אחד הדברים המפריעים ביותר לטיפוח האישה, ולמראהו של הגבר. אישה אסתטית היא אישה חלקה ששערות מיותרות לא מבצבצות מגופה. בסטודיו נטלי בנתניה מבצעים טיפולי הסרת שיער לצמיתות במקצועיות, באמצעות טכנולוגית IPL TRIOS החדשנית.

מהי טכנולוגיית IPL TRIOS באמצעותה מתבצעת הסרת השיער לצמיתות בסטודיו נטלי?
IPL הם ראשי התיבות של Intense pulsed light ובעברית - אור בתדירות גבוהה. זהו מכשיר המקרין קרן אור בתדירות גבוהה. הבזק האור הנפלט בשיטת ה- IPL אינה מסוכנת ומתפזרת על פני העור, וזאת בניגוד להסרת שיער באמצעות הלייזר שפולט אור ממוקד ועוצמתי יותר, המסב למטופל יותר כאב. הטיפול בשיטת IPL מתאים לאנשים בעלי גוון בהיר כמו גם לאנשים בעלי גוון עור כהה.

הסרת שיער בטכנולוגיית הipl  בסטודיו נטלי בנתניה
בנטלי סטודיו בנתניה נעשה שימוש במכשיר ה - IPL TRIOS שמביא לתוצאות כבר מהטיפול הראשון וללא כל סכנה או תופעות לוואי מציקות למטופל. IPL TRIOS הוא מכשיר בטוח לשימוש המאושר על ידי תקני הבטיחות המחמירים ביותר - מכון התקנים הישראלי, ה - FDA האמריקאי וה - CE האירופאי. 

יתרונות לייזר IPL בו נעשה שימוש מקצועי בסטודיו נטלי בנתניה

  • לייזר קלאסי עלול לעורר אזורים שהינם רדומים מבחינה הורמונלית ולגרום לצמיחה של שיער באזורים בהם לא צמח שיער קודם, ומדובר בעיקר בפנים ובצוואר. תופעה זו אינה קיימת בלייזר בטכנולוגיית ה – IPL.
  • הפוטנציאל לנזק וכאב בטכנולוגיית הלייזר הרגילה הוא גבוה באופן משמעותי מאשר בטכנולוגיית ה – .IPL
  • התוצאות בשיטת ה – IPL  מגיעות מהר יותר מאשר בשיטת הלייזר הקלאסית.

מעוניינת בהסרת שיער במקצועיות? צרי קשר עם סטודיו נטלי בנתניה
בנטלי סטודיו תזכי לטיפולי הסרת שיער בשיטת IPL במקצועיות ובמיומנות. הסרת השיער מתבצעת בסטנדרטים גבוהים ועל ידי שימוש במכשיר ה - IPL TRIOS האיכותי שמהווה בשורה של ממש בעולם טיפולי הסרת השיער.
אז אם את מעוניינת לעבור טיפולי הסרת שיער בשיטת IPL במקומות שונים בגוף,  הגיעי לנטלי סטודיו בנתניה ותזכי לטיפול הסרת שיער על ידי צוות מנוסה ומיומן בהסרת שיער.

תוצאות כבר מהטיפול הראשון!

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות