הסרת שיער לצמיתות - טיפול איכותי ויסודי


שיער מיותר בגוף הוא עניין רגיש אצל נשים וגברים כאחד. כולם מעוניינים במראה חלק - חלק לתקופת זמן ארוכה ולא רוצים להתאכזב מטיפולים כושלים. הסרת שיער בלייזר הינה אחת ממספר מצומצם מאוד של שיטות להסרת שיער כמעט לצמיתות. בעבר, כשהטכנולוגיה המתקדמת של הסרת שיער רק יצאה לדרך, רבים הפקידו את גופם בידי מכונים שונים להסרת שיער לצמיתות והתאכזבו מהתוצאות. השיער אומנם לא צמח מיד, אך כעבור תקופה שוב ניתן היה להבחין בו. אצלנו, בנטלי סטודיו לא תקבלי שירות שלא עבר בדיקות יסודיות ומקיפות. אנו יודעים שהטכנולוגיה של הסרת שיער לצמיתות מעניקה ללקוח תוצאות טובות, אך ורק אם מקפידים על שיטת עבודה תקינה ואיכותית ולא מנסים "לחפף". הודות להקפדה על איכות ומקצועיות, יש לנו שורה של הצלחות מדהימות עם לקוחותינו. אנו חייבים להיות הוגנים ולספר- לא ניתן לבצע הסרת שיער לצמיתות ולהבטיח שלא יצמח יותר לעולם, אך בהחלט ניתן להסירו לטווח ארוך (שנים רבות).

הסרת שיער לצמיתות - כיצד זה עובד?

בנטלי סטודיו, מכון הסרת שיער לצמיתות בנתניה, נעזרים במכשירים המתאימים לכל סוגי השיער וגווני העור. אנו יכולים לטפל גם בעור בהיר או רגיש לפיגמנטציה. מכשיר הלייזר שלנו פוגע בזקיק השערה בפיגמנט הכהה של השיער ומשמיד אותה. הקרן מתמקדת בחומר שמעניק לעור גוון כהה (מלנין) והוא נושא את החום לעומק הזקיק ושורף אותה. השערה החדשה שתצמח במקום השערה שנפגעה תהיה חלשה יותר ותישא גוון בהיר יותר. מטיפול לטיפול השערה יתבהרו ולבסוף תישאר רק פלומה עדינה בלתי נראית. נטלי סטודיו, מכון הסרת שיער לצמיתות בנתניה מאפשר לכם לראות תוצאות, כבר תוך 3-4 טיפולים.

נטלי סטודיו - רואים תוצאות!

אנו מזמינים אותך להגיע למכון שלנו ולחוות מגוון טיפולים מפנקים ומרגיעים: טיפולים קוסמטיים, מיטת שיזוף, עיסוי מפנק להקלה על מכאובים, עיצוב תסרוקות, הסרת שיער בשיטות מתקדמות ועוד. הדגלים שלנו הם אמינות ומקצועיות ואנו מתחייבים להעניק לך את הטיפול המסור והמקצועי ביותר. אצלנו תקבל/י את הפתרון הקרוב ביותר להסרת שיער לצמיתות, ללא תופעות לוואי וללא כאבים.

 

צרו קשר עוד היום לפגישת ייעוץ והכוונה - 09-8829615 / 054-6969102

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות