* לחץ על תמונה להגדלה

החלקה ברזילאית בנתניה

אם תמיד חלמת שהשיער שלך יהיה רך, בריא, קל לעיצוב ובעל מגע משי קטיפתי, הגיע הזמן שתהפכי את החלום למציאות ותעשי החלקה ברזילאית בסטודיו נטלי בנתניה. הטיפול האיכותי אותו תקבלי בסטודיו יעניק לשיערך ברק ויופי כמו שתמיד רצית. התוצאות הפנטסטיות של הטיפול ייראו היטב מיד לאחר שתצאי מהסטודיו.

מהי החלקה ברזילאית?
החלקה ברזילאית אשר נקראת גם שיקום ננו קראטין סיסטם. הינה טיפול אינטנסיבי שמטרתו היא לחזק ולשקם את השערות. החלקה ברזילאית מתבצעת על ידי החדרה של מולקולות ננו קראטין לתוך זקיקי השיער של המטופלת, ובכך היא יוצרת שכבת מגן חזקה בשיער אשר מונעת נסיגה בעתיד, ומשמשת כמקדם הגנה עבורו. מדובר בדרך המושלמת לטיפול ושיקום של השיער במבנה הפנימי והחיצוני שלו, וזאת ללא שימוש בחומרים כימיקליים חזקים. החלקת שיער ברזילאית מתאימה עבור כל סוגי השיער - טבעי, מקורזל, יבש, פגום, חסר גמישות וברק. בנוסף, מתאימה החלקת שיער ברזילאית גם לשיער שעבר טיפול כימי כמו הבהרה, צבע, פסים, גוונים, סלסול וכל סוגי החלקות השיער.

מהם יתרונות ההחלקה הברזילאית?

  • מדובר בהחלקה מהירה אשר אורכת בין שעתיים לשלוש שעות
  • התוצאות של הטיפול מתקבלות מיד לאחריו.
  • ניתן לבצע את ההחלקה היפנית על כל סוגי השיער.
  • בהחלקה הברזילאית לא נעשה שימוש בחומרי החלקה חזקים.
  • למרות השם החלקה ברזילאית, ניתן לבצע אותו גם עבור שיער מתולתל, שלא למטרות החלקה אלא כדי להעניק לו ברק, חוזק, וסידור נוח של התלתלים.

סטודיו נטלי בנתניה – טיפולי החלקה ברזילאית במקצועיות.
בסטודיו נטלי מוענקים טיפולי החלקה ברזילאית בנתניה עבור כל סוגי השיער בטכנולוגיה מתקדמת  של יצירת שכבת חלבון מגן סביב מעטפת השערה. מדובר בתהליך מהיר המעניק תוצאה מדהימה -  שיער בריא ומלא גמישות וברק. אם את מעוניינת לעשות החלקה ברזילאית בנתניה  אשר תשקם ותתקן את שיערך, סטודיו נתניה הוא המקום המתאים ביותר לעשות בו את הטיפול. החומרים בהם נעשה שימוש בסטודיו הם החומרים האיכותיים ביותר שיבריאו את שיערך, וישפרו את מצבו מן הקצה אל הקצה.

נטלי סטודיו – מספר אחת בטיפולי החלקה ברזילאית!

החלקה ברזילאית

שיקום ננו קראטין סיסטם. טיפול אינטנסיבי וייחודי שעיקרו טיפול, חיזוק ושיקום כל סוגי השיער, טבעי, מקורזל, יבש, פגום, חסר גמישות וברק, לשיער שעבר טיפול כימי כגון: הבהרה, צבע, פסים, גוונים, סלסול, סברה, סאני ושאר החלקות שיער למינהן כולל החלקה יפנית.

החלקה ברזילאית - אחד הפיתוחים המלהיבים ביותר בעולם טיפוח השיער. טכנולוגיה מתקדמת שמייצרת ננו מולקולות של קראטין. התהליך מהיר והתוצאה מושלמת. מעניק גמישות וברק ומתאים לכל סוגי השיער. מומלץ במיוחד לשיער יבש ופגום מאוד. שיטת תיקון ושיקום השיער המהירה בעולם שנועדה ביסודה לטפל ולשקם את השיער במבנהו הפנימי והחיצוני ללא חומרים כימיקליים חזקים אלא על ידי החדרת מולקולות ננו קראטין בזקיקי השיער ובעיקר ליצור שכבת מגן שתמנע נסיגה בעתיד ומשמש כמקדם הגנה.

התוצאות הן מיידיות. המגע רך, חופשי יותר ובעיקר מרגיש אמיתי - מה שהופך את השיער בריא יותר, קל לעיצוב ועם מגע משי קטיפתי.

לאחר הטיפול תוכלי להינות מהשיער גם לאחר חפיפה או רחצה בים. אין דבר שמשתווה לו ואין דבר שמתקרב לתוצאות אלו.

מעניק לשיער יופי וברק, פועל באופן מושלם עם תוצאות מיידיות ו-100% הצלחה מובטחת!

מאוד מומלץ!    

 

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות