החלקה יפנית - לשיער חלק ומבריק


שיער חלק היה מאז ומעולם מושא הערצה של נשים וגברים כאחד. הסיבה לכך אינה ברורה כל כך, וניתן לתלות זאת בעובדה ששיער חלק נחשב נוח יותר לסידור ומקרין מראה מטופח ונעים לעין, יותר משיער גלי או מתולתל.
החלקת שיער תמיד הייתה בקשה נפוצה אצל מעצבי השיער הגדולים. עד לשנים האחרונות, ההחלקה לוותה בחומרים כימיים שהוכחו כמזיקים לבריאות השיער והתוצאות לא היו משביעות רצון. החלקה יפנית היא שיטת החלקה חדשה, שלא רק שלא פוגמת באיכות השיער אלא אף מזינה אותו מהשורש.


כיצד זה עובד?
שיטת ההחלקה היפנית פועלת בשני מישורים:
במישור הראשון, פעולת ההחלקה שוברת את מבנה השערה על מנת להחליק אותה. מעצב השיער ימרח על שיערך תמיסה שמטרתה לנטרל את מבנה השיער. במישור השני, מעצב השיער ייבש את השיער תוך כדי שהוא נעזר במחליק קרמי המחדיר את החומר לעומק השיער ומשקם אותו. התוצאה הסופית מדברת בעד עצמה, השיער שעבר טיפול החלקה יפנית הינו מבריק, רך ונעים למגע. לטיפול בהחלקת שיער יפנית אין תופעות לוואי, והשיער נשמר במראה מעוצב למשך תקופה של שנה. חשוב לציין, שאחת לתקופה של כמה חודשים יש לבצע עבודות תחזוקה לשורשים חדשים שמבצבצים בשיער, כדי שישתלבו עם המראה הכללי של השיער החלק.


תשכחו מהמספרה- החלקה יפנית למראה נהדר


נטלי סטודיו מזמינים אותך לבצע טיפול החלקה יפנית בנתניה שיעניק לך שיער חלק ומבריק. החלקה יפנית אינה טיפול זול, אך בהחלט מדובר בטיפול משתלם כיוון שהוא חוסך לך ביקורים חוזרים אצל הספר ושימוש אינטנסיבי בפן ובמחליקי שיער. השיער נראה נפלא לאורך זמן והטיפול לא כולל חומרים כימיים מזיקים. נטלי סטודיו, מכון החלקה יפנית בנתניה מתחייבים לטיפול אישי ומקצועי בשיטות מתקדמות המזינות את שערכם.
אנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכה בהחלקת השיער, השקיעו בשערכם לטווח ארוך.


צרו קשר עוד היום - 09-8829615 / 054-6969102

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות