החלקה שיקומית : לחזק ולא רק להחליק


החלקת שיער היא פעולה שהפכה להיות פופולארית מאוד בשנים האחרונות. נשים וגברים מכל הגילאים רצים להחליק את שיערם בקלות ובמהירות, מבלי לבלות שעות רבות במספרה. אחד הסוגים הנפוצים ביותר להחלקה הינו ההחלקה הברזילאית (נקרא גם החלקה שיקומית). בניגוד לשיטות ההחלקה האחרות המשנות את מבנה השערה ומקבעות אותה כחלקה, ההחלקה השיקומית נעזרת בחומר הנקרא קרטין העוטף את השערה ומגן עליה. הקרטין ממלא את הפגמים בשיערה וגורם לה להפוך לחלקה ובריאה יותר.


למה זה כדאי?

עכשיו, כשהבנתם מה גורם לשיער להיות חלק, כדאי שתזכרו עקרון אחד: ככל שיש בתכשיר שאנו משתמשים בו יותר קרטין, פעולת ההחלקה הופכת לאיכותית יותר. בשוק קיימים מגוון חומרים איכותיים להחלקת שיער, אך לא כולם מכילים את אותה כמות קרטין. בהתוויות של חלק מהמוצרים תוכלו לגלות כאלה המכילים 50% קרטין וכאלה המכילה 90% קרטין ומעלה. המוצרים שאנו נעזרים בהם בנטלי סטודיו בתהליך החלקה שיקומית מכילים רמה גבוהה במיוחד של קרטין, שבתהליך חימום מתפשט, עוטף את השערה ומזין אותה מהשורש. התוצאה המתקבלת מהחלקה שיקומית היא שיער בעל מראה חלק, בריא ומשיי שתוכלו להתפאר בו.


החלקה שיקומית קרטין - שיקום השיער ללא חשש!


נעים מאוד. אנחנו נטלי סטודיו, מכון החלקה שיקומית קרטין בנתניה. אם אתם מעוניינים בשיער חלק, ללא תופעות לוואי ובטיפול נוח המשקם את השערה ומחזק אותה - יש לנו מה להציע לכם. החומר שאנו משתמשים בו הינו ברישיון משרד הבריאות ותפקידו לתקן את הפגמים בשערה ולשקם אותה. החלקת שיקומית קרטין בנתניה יוצרת עבורך שיער רך, חלק ונעים ויכולה להיות בסיס נפלא ליצירת תסרוקות לאירועים. החלקה שיקומית קרטין בנתניה מחזיקה מעמד בין 4-6 חודשים ולאחר מכן יש לבצע טיפול נוסף.
אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון עיצובי שיער המותאמים לכל אופי וסוג שיער.

צרו קשר עוד היום - 09-8829615 / 054-6969102

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות