* לחץ על תמונה להגדלה

 תוספות שיער – התוספת שעושה את ההבדל

תוספות שיער בארץ הפכו לפופולאריות בשנים האחרונות בקרב דוגמניות שחקנים ונשים שמעוניינות בשינוי ושדרוג המראה לנחשק קלאסי נשי ואותנטי ע"י הארכת השיער במהירות או לאלה שחפצות להוסיף נפח, לפי כך מהווה שיער יפה נוח בריא וחזק בעל מראה מבריק ומגע משי ברמה גבוהה.
ניתן להלחים תוספות שיער עד כ-3 פעמים לפחות. תוספות שיער שמחוברות לשיער הקיים בצורה מושלמת ומעניקות לכל תסרוקת את הנפח והאורך לה היא זקוקה.

נטלי סטודיו מגוון רחב של תוספות שיער

ישנם שיטות שונות שבאמצעותן ניתן לחבר שיער ע"י חיבורים זמניים "טראס" .  
  • שיער התפור לאורכה של רצועת תחרה ניתן לחלק ולגזור לפי שיטת החיבור (שזירה, הדבקה, קליפסים).
  • שיטה נוספת היא חרוזים נקודות, קווצת שיער טבעי המושחלות לתוך חרוז והשיער הטבעי בראש השיטה הטובה הבטיחה והנפיצה שפיתחה בשנים האחרונות היא חיבור הלחמת קארטין- הלחמה קרה/חמה נוח לשימוש ולפיזוק על הראש מראה טבעי לחלוטין עמיד במים ובמהלך שימוש בפן- מומלץ מאוד. 

המחירים לתוספות שיער ראש מלא נקבע לפי

  1. סוג השיער- ארופאי, אסיאתי, דרום אמריקאי ועוד.
  2. אורך- 40-50-60 ס'מ (או אינצים).
  3. כמות- 100 נקודות 100 גרם 100 ס'מ (טראס).

חשוב להתייחס לשיער הטבעי לפני החלטה יש לוודאות האם יש צורך בצביעת השיער החלקת השיער או התספורת שנקבעה מראש.
אצלנו תוכלו להתייעץ ע"י מתמחה בנושא לקבל את העצה וההחלטה הנכונה לגבי סוג-אורך. כמות אופן העבודה והמחיר המדוייק מרגע ביצוע העבודה של תוספות לשיער חשוב לטפל ולבקר במספרה לפי הנחיות המתמחה.

זכרי - עיצוב שיער שנעשה באופן מקצועי במקום שמתמחה בכל מה שקשור בתוספות שיער, עשוי להיות הצעד הראשון בדרך לשינוי תדמיתי ולשדרוג המראה הכללי בצורה שמעולם לא דמיינת. צוות המומחים של נטלי סטודיו ישמח לעמוד לשירותך ולהתאים לך תוספות לשיער מרהיבות. צרי עימנו קשר ואנחנו כבר נעשה את כל השאר.

נבנה ע"י SMSITE - אתר מובייל, קריינות